Metformina

Kategoria: Suplementacja

Metformina to ostatnimi czasy jeden z popularniejszych środków wykorzystywanych w sporcie i nie tylko. Warto mięc jednak na uwadze kilka kwestii...

Czytaj więcej: Metformina

Witamina B12 z korzyścią dla sportowca

Kategoria: Suplementacja

Kompleks witamin B to coraz popularniejszy wybór u sportowców. Mało kto bierze jednak pod uwagę pojedyncze elementy wchodzące w jego skład. Jak działa B12?

Czytaj więcej: Witamina B12 z korzyścią dla sportowca

Adaptogeny dla ciała i umysłu

Kategoria: Suplementacja

Adaptogeny - środki pozwalające na poprawę funkcji umysłowych i jednocześnie podniesienie możliwości fizycznych. Podniesienie odporności na stres? Jasne! Sprawdź jak działają.

Czytaj więcej: Adaptogeny dla ciała i umysłu

Cytryniec chiński (schisandra chinensis)

Kategoria: Suplementacja

Cytryniec chiński (schisandra chinensis) to coraz częściej stosowany suplement z uwagi na działanie adaptogenne. Mało tego, okzuje się skuteczny względem poprawy funkcji umysłowych i możliwości fizycznych!

Czytaj więcej: Cytryniec chiński (schisandra chinensis)

Kwas alfa liponowy - suplementcja ALA

Kategoria: Suplementacja

Kwas alfa liponowy (ALA), to suplement wykazujący niezwykle pozytywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale również względem poprawy możliwości wysiłkowych i kształtowania sylwetki.

Czytaj więcej: Kwas alfa liponowy - suplementcja ALA

Astaksantyna - przydatna każdemu?

Kategoria: Suplementacja

Astaksantyna - wiodący związek w grupie karotenoidów, który sprzyja wielu korzystnym procesom organizmu, a do tego przysłuży się naszym mięśniom. W jaki sposób?

Czytaj więcej: Astaksantyna - przydatna każdemu?